EGE İLE ECE'NİN İCAT ATÖLYESİ EĞİTİM SETİ

EGE İLE ECE'NİN İCAT ATÖLYESİ EĞİTİM SETİ

8 KİTAPLIK EĞİTİM SETİ

Asetat Sayfaları
Özel Şablon Kesimli Sayfalar
Yap-Boz Sayfaları

Ege ile Ece’nin İcat Atölyesi Eğitim Seti'mizin içinde STEM-A Eğitimi’ni; Montessori, Scamper, İnovasyon, Kodlama ve Algoritma, Orff ve Değerler Eğitimi ile destekledik.

Ege ile Ece’nin İcat Atölyesi Eğitim Seti hazırlanırken MEB Müfredatına uygun kazanım ve göstergelerin gerçekleştirmelerine yönelik etkinliklerin yanı sıra; çocukların ilgilerini çekmek, merak uyandırmak ve farklı düşünmelerini desteklemek, etkinlikleri eğlenceli bir hâle getirmek, tahmin yeteneklerini geliştirmek amacıyla farklı materyallerden yapılmış sayfalar ekledik. Bunlar; asetat sayfaları, karton çizim sayfaları, yap-boz sayfalarıdır.

İcat Atölyesi Eğitim Seti'mizde; kitaplarımızın içerisindeki konularla ve Stem-A etkinlikleri ve projeleri ile ilgili videolar hazırladık. Böylece çocukların meraklarını uyandırmak, farklı bilgiler sunarak ilgilerini çekmek, hayal güçlerini geliştirmek, özgün ve farklı düşünmelerine katkı sağlamak ve bu şekilde öğrendiklerini kalıcı hâle getirmek istedik.

ORFF Tekniği’ne uygun olarak şekiller, sayılar, kavramlar ve temalarla ilgili şarkıları sözlü ve enstrumental olarak dinleyebilecekleri karekodları sayfalara yerleştirdik.

DEĞERLER EĞİTİMİ ile saygılı ve pozitif bir birey olmalarını sağlamak, özgüveni olan başarılı çocuklar yetiştirmeyi amaçladık.

İNTERAKTİF E-KİTAP İÇERİĞİ

  • Ege ile Ece’nin İcat Atölyesi Eğitim Seti’nin Tamamının Dijital İçeriği
  • Yarım ve Tam Aylık Planlar / Günlük Akış ve Etkinlik Planı
  • Şarkılarla Değerlerimiz 30 Şarkı Mp3
  • Masallarla Değerlerimiz Çizgi Filmi (20 Film 20 Değer)
  • Dijital Posterle

Ege ile Ece’nin İcat Atölyesi Eğitim Seti’nin Akıllı Tahta Dijital İçeriğine www.e-damla.com.tr adresi üzerindeki öğretmen girişinden erişebilirsiniz.

</div>

Satın al